Pater Theo Snijders overleden.

Op woensdagavond 23 maart is pater Theo Snijders, in het bijzijn van enkele getrouwen, in de Heer overleden. Vrijdag 18 maart ontving hij de ziekenzalving, in het bijzijn van zijn broer en nichten. Ik vroeg hem toen ons de zegen te geven wat hij met een grote glimlach deed. Theo is lid van de orde van de Priesters van het Heilig Hart van Jezus. Als missionaris werkte hij in Brazilie en hij was lange tijd kapelaan in Boekel. Pater Theo werd door velen gekend en bemind in Boekel en ver daar buiten. Maandag van 18.00u tot 20.00u is er gelegenheid tot afscheid nemen van Theo in de Sint Agatha kerk te Boekel. Op dinsdag 29 maart om 10.30u zal de plechtige uitvaart worden gehouden aldaar en aansluitend zal hij op de begraafplaats in Boekel zijn laatste rustplaats krijgen.

We zullen hem sámen uitgeleide doen, gelovend en vertrouwend dat hij nu thuis is bij God.

We zullen Theo in grote dankbaarheid herinneren!

Diaken Henk van Thiel, Pater Louis Kessels, Pastoor John van de Laar.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *