Sint Cornelius

Op zondag 1 mei 2022 vieren we in Zeeland traditiegetrouw Mei Sint Cornelius.

Cornelius werd aan het begin van de derde eeuw geboren. In 251 werd hij, nadat de pauselijke zetel 15 maanden vacant was geweest, tot bisschop van de Kerk van Rome gewijd. Dit bleef hij tot 253.  Paus Cornelius werd door keizer Gallus verbannen naar het huidige Civitavecchia. Hier werd hij op 14 september 253 door onthoofding om het leven gebracht. De heilige Cornelius ligt begraven in de catacomben van Callistus. Cornelius is patroon van boeren en tegen krampen, oorkwalen, zenuwziekten en epilepsie.

We vieren de Eucharistie om 7.00 uur en 9.00 uur. Na de viering van 7.00 uur is er gelegenheid tot koffiedrinken en ontmoeting. De kinderzegen worden gegeven om 12.00 uuur

U bent van harte welkom!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *