Święconka w kościele w Uden  / Zegening Paasmandjes

Święconka w kościele w Uden 

W sobotę 30 marca o godzinie 14 odbędzie się krótkie nabożeństwo poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Petrus 2.0 chce, żeby polskie rodziny czuły się tutaj jak w domu. Aby wiedziały, że są mile widziane pragniemy także pielęgnować ich tradycje. W sobotę zapraszamy wszystkie polskie rodziny na poświęcenie koszyczków wielkanocnych. Oczywiście wszyscy są mile widziani, aby świętować z nami. W ten sposób robimy kolejny krok w kierunku bycia jednym Kościołem. Nabożeństwo odbędzie się w kościele Sint Petrus, ulica Kerkstraat w Uden. 

Serdecznie zapraszamy, Petrus 2.0

 Zaterdag 30 maart om 14 uur korte viering met zegening van de Paasmandjes 

Petrus 2.0 mag ook een warm thuis zijn voor onze Poolse gezinnen. Om hun te laten weten dat ze welkom zijn willen we graag ook in hun tradities voorzien. Zaterdag zijn alle Poolse gezinnen welkom om tijdens een korte viering hun paasmandjes te laten zegenen. Uiteraard is iedereen welkom om dit met hen mee te vieren. Zo maken we weer een stapje naar Samen Kerk zijn.

We komen samen in de St. Petruskerk, Kerkstraat te Uden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *