Overweldigend, hoogstaand, gezellige sfeer!

Deze woorden kunnen het kerstconcert van 17 december omvatten!

Overweldigend mag de belangstelling genoemd worden, een volle Sint Petrus kerk, terwijl er zoveel te doen was elders. Hoogstaand was de zangkwaliteit van het organiserend comité en de mede zangers. En dit alles vond plaats in een ontspannen en gezellige sfeer. Graag wil ik dan ook nogmaals het organiserend comité, Sien Hommeles, Niels Swinkels, Corné Timmers en Eline Geurts, hartelijk danken voor alle organisatie en inzet. Veel dank ook aan Bart van Gijn, Tim Tichelaar en aan De Sluiszangers voor de mooie bijdrage en warme inzet tijdens het concert. Met veel dank aan de attente sponsors! Voor herhaling vatbaar aldus velen die ik mocht begroeten!

Pastoor John van de Laar.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *