Openluchtmis  Odiliapeel

Op zaterdag 3 juli vindt bij de kruising Wolfstraat-Torenvalkweg de jaarlijkse openluchtmis ter ere van de Heilige Odilia weer plaats. Daar bevindt zich de Odiliakapel, die in 1995 is gerealiseerd door een aantal enthousiaste vrijwilligers. Sindsdien wordt deze traditie in ere gehouden.

Het Gemengd koor St. Caecilia en Muziekvereniging St. Marcellus verlenen wederom hun medewerking. In tegenstelling tot eerdere berichten zal na afloop helaas geen koffie worden geschonken op het bospad naast de kapel. Wij zijn van mening dat de coronamaatregelen onvoldoende ruimte bieden om dit correct te combineren. Bij kans op slecht weer vindt deze viering plaats in de kerk van H. Kruisvinding Odiliapeel. Aanvang van de viering is om 18.30 uur. Door de versoepelingen van het coronaprotocol is het niet meer verplicht om vooraf aan te melden. De capaciteit is zodanig dat de verplichte 1,5 meter ruim is te respecteren. Ook een mondkapje dragen tijdens de viering is niet meer verplicht maar mag natuurlijk  wel.

Aanmelding en registratie bij aankomst is wel verplicht.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *