Druk bezochte openluchtmis in Volkel.

Op zaterdagavond 18 mei jl. werd bij de prachtige Mariakapel aan de Kloosterlaan in Volkel de, inmiddels, traditionele openluchtmis gevierd. Deze viering werd door ongeveer 75 kerkgangers goed bezocht ondanks dat donkere luchten de viering dreigden te verstoren maar gelukkig bleef het droog en de temperatuur was ook aangenaam. De H. Eucharistie werd opgedragen door pater Jinu geassisteerd door diaken Henk van Thiel. Het geheel werd erg mooi muzikaal opgeluisterd door Jeanne van de Rijt en Ria Toonen.

Voor de eerste keer werd deze   H. Mis opgedragen aan het antieke draagbare altaartje van meer dan 200 jaar oud. Dhr. Jan Coppens heeft er voor gezorgd dat dit altaar voortaan bij de openluchtmis gebruikt kan worden. Een prachtige aanwinst. Heel hartelijk dank hiervoor!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *