‘Een gedachte voor iedere dag’ door Theo van Osch

Onder deze titel is onlangs de Nederlandse vertaling verschenen van een boekje met citaten van de heilige Bernadette Soubirous, aan wie Maria in 1858 is verschenen in Lourdes. De vertaling is van de hand van Theo van Osch, tot medio 2017 pastoor in onze St. Petrusparochie. Het is uitgegeven bij Adveniat en het eerste exemplaar werd door Theo samen met Leo Fijen op 13 februari overhandigd aan Mgr. Harrie Smeets, bisschop van Roermond. Het boekje bevat een korte biografie van Bernadette en een verslag van  de verschijningen, en voor iedere dag van het jaar een, soms ook geestig, citaat uit haar geschriften en uitspraken: bondige en pakkende uitspraken en leringen van de oude woestijnvaders en -moeders. Het leven en de woorden van Bernadette zijn meer dan een vroom devotieboekje. Het zijn waarachtige spirituele pareltjes die een goede gedachte willen meegeven om de dag mee door te brengen. Het boekje is geschikt om overal gelezen te worden, thuis, onderweg of op bedevaart. Ziekte en lijden zijn Bernadette niet bespaard gebleven, en daardoor heeft Bernadette deelgehad aan het lijden en sterven van Jezus, om vervolgens – evenals Hij – op nog jonge leeftijd doorheen de dood het nieuwe en eeuwige leven binnen te gaan.
Het is voor €10,00 verkrijgbaar bij:
Uitgeverij Adveniat, Postbus 44, 3740 AA Baarn, tel. 088 238 36 00, of email
info@adveniat.nl.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *