Opening Mariakapel in Odiliapeel

Op 11 februari wordt de Mariakapel geopend; op de dag van Onze Lieve Vrouw van Lourdes. Om 19:00 uur is er een H. Mis met aansluitend inzegening van de kapel. De werkgroep “Kerkenvisie” is belast geweest met herbestemming/voortbestaan van onze kerk de Heilige Kruisvinding. In deze werkgroep is ook aan de orde gekomen dat het wenselijk zou zijn dat parochianen dagelijks een kaarsje kunnen aansteken of een gebed/stiltemoment bij Maria kunnen doen. In de kerk is bij de toren een aparte ruimte gecreëerd voor deze Mariakapel. Deze ruimte is via de zijdeur bij de toren van de kerk toegankelijk. De kapel zal dagelijks van 10.00  tot 16.00 uur geopend zijn.

De Mariakapel is kosteloos gerealiseerd dankzij vrijwilligers en aangeboden diensten!

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *