EEN FEESTELIJK WEEKEND

 

 

Zaterdag 25 september, de dag dat de versoepelingen in de maatschappij én de kerk ingaan, start het nieuwe werkjaar voor Petrus 2.0 Een honderdtal gezinnen zijn betrokken; fantastisch!  Na de catechese vieren we samen in de Petrus kerk om 18.30 u m.m.v. Deux Bornes.

Zondag 26 september vieren we samen in de Petrus kerk om 10.30 u het diamanten priester jubileum van emeritus pastoor Inno Ponsioen. Dit m.m.v. het koor Sint Cecilia. We mogen dan ook twee liederen samen zingen! De viering wordt uitgezonden via de kerkomroep en Landerd TV.

Bovendien wordt voor het eerst, sinds maart 2020, dit weekend de

H.  Communie weer verantwoord uitgereikt.

Reden tot dankbaarheid en vreugde, biddend om bescherming en zegen!

Pastoor John van de Laar.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *