Paus Franciscus beveelt vaccinatie aan!

 

In een interview van 10 januari 2021 op de Italiaanse televisie spreekt paus Franciscus over zijn persoonlijke corona – ervaringen. Hij vertelt dat hij onrustig is omdat zijn reisschema niet goed kan doorgaan. Maar ook dat hij nu meer tijd heeft om te bidden en om met zijn hoofd en hart bij mensen te zijn. Franciscus beseft dat vele gezinnen het tijdens deze pandemie heel moeilijk hebben en hij benadrukt hoe belangrijk het is om contact te houden en vrienden en buren in de mate van het mogelijke nabij te zijn.

Hij roept iedereen op om zich te laten vaccineren en vertelt dat hij zijn vaccinatie voor deze week al heeft geboekt.

“ Ik begrijp niet waarom sommigen zeggen dat dit een gevaarlijk vaccin kan zijn. Als artsen zeggen dat dit in orde is en dat er geen specifieke gevaren mee verbonden zijn, waarom zouden wij ons dan niet laten inenten?” 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *