Kerkdiensten vanuit Uden live te volgen via internet en Landerd TV.

Daar de coronamaatregelen voorlopig van kracht blijven, zullen de vieringen op de zaterdag en zondagen in de Petruskerk in Uden voorlopig een besloten karakter blijven behouden; men kan reserveren tot 30 kerkgangers per viering. De kerk is open.

Deze besloten eucharistievieringen van de komende zondagen die om 10.30 uur in de Petruskerk worden opgedragen, zullen live worden  uitgezonden via internet op www.kerkomroep.nl.  en tevens rechtstreeks via Landerd TV op de kanalen:

Ziggo: kanaal 44 digitaal

Trined: kanaal 515

KPN – Telfort – XS4all: kanaal 1330

Tele-2: kanaal 828

Zo zijn we toch rechtstreeks verbonden met de parochiekerk en de voorgangers.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *