Pater Louis Kessels gaat naar Maleisië

Pater Louis Kessels, Mill Hill Missionaris, kwam in onze Sint Petrus Parochie op 7 januari 2019. In eerste instantie voor 2 maanden. Het zijn ruim 4 maanden geworden. Ik ben pater Louis heel dankbaar voor zijn assistentie, zijn tomeloze inzet en het mooie getuigenis telkens weer in al zijn Bijbelse preken. Ik wens hem van harte een goede reis naar Maleisië en een zegenrijke toekomst. Zondag 12 mei zal Pater Kessels voorgaan in de Sint Petruskerk in Uden om 10.30u. Het St. Caeciliakoor zingt tijdens deze viering. Aansluitend is het extra koffie drinken in het parochiecentrum. Zelf ben ik die dag (12 mei) in Helmond voor twee vieringen van de eerste Heilige communie en ook op 19 mei zal dat zo zijn. Daarmee zijn alle afspraken met de Damiaan parochie in principe afgewerkt.

Veel groeten vanuit de pastorie van Uden,

Pastoor John van de Laar.

Eén antwoord op “Pater Louis Kessels gaat naar Maleisië”

  1. Vandaag kwamen wij onverwachts in de kerk in Zeeland waar wij genoten van de prachtige kerk , na het aansteken van kaarsjes kwamen wij in gesprek met drie heren . Ik vertelde van onze plannen om koffie te drinken in het restaurant aan de overkant maar doordat de kerkdeur open stond wij eerst in de kerk gingen kijken . Wij werden uitgenodigd om mee te gaan naar het zaaltje in de oude pastorie om samen daar koffie en krentenbrood te eten . Ik kwam in gesprek met pater Louis Kessels die de kinderen had gezegend . Samen,mijn man en mijn zus hebben wij een bijzondere morgen genoten van een bijzonder gezelschap en genoten van de koffie met krentenbrood. Wij wensen pater Kessels een mooie tijd in Maleisië en veel dank voor de gastvrijheid . Vrijwilligers (sters) waar de parochie trots en zuinig op mag zijn. Veel licht,liefde en warmte van Diny Kuijpers Rutten van het huismuseum “ de kleine Heilige Geest” Groesbeek

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *