St. Caeciliakoor Uden nodigt projectzangers uit.

Het St. Caeciliakoor Uden is zich aan het voorbereiden op een tweetal grote projecten die van start gaan direct na de zomervakantie. Het koor biedt de mogelijkheid aan gastzangers zich aan te sluiten om op projectbasis hieraan deel te nemen.

Dat betekent in de praktijk dat in circa acht sessies de projectzangers, overwegend samen met het St. Caeciliakoor, terdege muzikaal worden voorbereid tot deelname aan de Kerstnachtmis op 24 december om 20.00 uur in de St. Petruskerk en eventueeel het Kerstconcert op 21 december om 19.30 uur, eveneens in de St. Petruskerk. De repetities zijn op acht zaterdagochtenden van 10.00 uur tot 12.00 uur en verspreid over de periode na de zomervakantie tot en met de kerst. Het repertoire voor de nachtmis bestaat uit de recent uitgebrachte Missa Brevis van Christopher Tambling. Daarnaast worden bekende en minder bekende Christmas Carols ingestudeerd. De partituur wordt tijdig voor aanvang van de eerste repetitie ter beschikking gesteld. Het geheel staat onder leiding van dirigent Marcus de Haard met aan het orgel Jan de Laat. De repetities zullen plaatsvinden in het Parochiecentrum aan de Kerkstraat in Uden. Aanmelden kan bij de secretaris van het St.Caeciliakoor: tinekevangorp@ziggo.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *