“Wegomlegging naar Montbrun-des-Corbières”

Onze voormalige pastoor Van Osch zou over enkele weken zich gaan vestigen bij de kapel waar hij kluizenaar wordt. Het doel blijft hetzelfde, de weg er naar toe ziet er wat anders uit. Onverwacht zal hij tijdelijk bij de zusters van Pradines (waar père Theo al 35 jaar zijn retraite doet) tot maximaal volgende zomer de priester vervangen, die daar plotseling is gestopt. Op de vraag van de kardinaal van Lyon, met toestemming van de bisschop van Den Bosch, en na advies van zijn geestelijk begeleider in Frankrijk, heeft père Theo positief geantwoord op deze vraag. Bovendien kan hij hierdoor tijdens deze ‘postulaatperiode’ in alle opzichten op een betere manier ingroeien in het leven van een monnik-kluizenaar in ‘zijn’ toekomstige kapel Notre Dame de Colombier.

Abbaye de Pradines

Zijn adres in Montbrun komt tot ongeveer volgende zomer dus te vervallen. Zijn nieuwe adres is de komende maanden:

Père Theo van Osch
Abbaye de Pradines
F – 42630 Pradines

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *