Dankbetuiging

Het is ongelofelijk fijn te voelen en te weten dat zoveel mensen  je willen troosten bij het overlijden van je dierbare partner, zoon, broer, zwager en oom. Daarom is voor ons onmogelijk om alle mensen persoonlijk te bedanken, hoe graag we dat ook zouden willen. Vandaar dat we langs deze weg iedereen hartelijk danken die ons gesteund heeft, op wat voor manier dan ook, na het overlijden van onze dierbare

Laurence van Thiel 

Hartverwarmend waren de vele lieve woorden, bloemen en kaarten. Wij ervaren dit als een grote steun bij het verwerken van dit grote verlies. Daarbij geeft het ons de kracht om verder te gaan.

Boekel, 31 augustus 2021

diaken Henk van Thiel, Yvonne van Thiel en verdere familie,                                          en  Casper Schimmel

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *