Nieuwe benoeming voor diaken Pieter Raaijmakers

In het kader van het nieuwe benoemingenbeleid voor priesters én diakens heeft diaken Pieter Raaijmakers per 1 september 2019 door de bisschop Mgr. De Korte de benoeming gekregen als diaken in de Willibrordus parochie te Oss.

Dit na véle jaren trouwe dienst in Uden en omgeving waar we als collega’s en parochiebestuur diaken Pieter héél dankbaar voor zijn.

Uiteraard willen we op een gepaste wijze afscheid nemen.

In overleg met Pieter en volgens zijn eigen wens zal er in het parochiecentrum op zaterdag 5 oktober van 14.00 u tot 16.00 u een samenzijn worden georganiseerd waar we afscheid kunnen nemen en hem alle goeds wensen.

In het kader van de bezuinigingen in de parochie komt er géén betaalde kracht voor terug.

We zien om in dankbaarheid en kijken met vertrouwen naar de toekomst.

Het parochiebestuur.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *