VIERINGEN VOOR PEUTERS EN KLEUTERS

Peuter en kleutervieringen zijn korte vieringen waarin jonge kinderen op een speelse en leuke manier hun allereerste stapjes zetten op weg naar geloven en samen vieren. Met eenvoudige verhaaltjes, liedjes en speelse werkvormen, maken ze kennis met Jezus en met de oude waardevolle verhalen uit de Bijbel. Zo groeien de kinderen er langzaam in. Deze vieringen zijn onderdeel van het Familiepastoraat Petrus 2.0. Het is speciaal bedoelt voor kinderen van 0 tot ongeveer 5 jaar met hun ouder(s), verzorger(s), opa’s en oma’s, hun broertjes en zusjes. We komen samen voorin de St. Petruskerk. We starten dit jaar 2022/2023 met 4 peuter-kleutervieringen. Voor meer informatie bel 0612 867 084. Namens de st Petrusparochie heet ik u van harte welkom! Ingrid van Meer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *