Vieringen van de Sacramenten.

Na een bewogen jaar van voorbereiding, deels digitaal en gelukkig ook samen in het parochiecentrum, is de tijd aangebroken om sámen de sacramenten van de Eucharistie/Eerste Communie en het Vormsel te gaan vieren. Als Familiepastoraat staan we midden in de parochiegemeenschap. Het is dan ook fijn en goed om als parochiegemeenschap sámen getuigen te zijn van deze mooie sacramenten. U bent dus van harte welkom!

De vormselviering in Uden, waarbij ik zelf de vorm-heer mag zijn, is op zaterdag 11 juni om 18.30 u.

We vieren de eerste communie:

In Uden op zondag 12 juni om 10.30 u.

In Zeeland op zondag 19 juni om 9.00 u en in Boekel om 12.00 u.

Laten we tonen dat we sámen kerk zijn, één Christenfamilie in de kracht van de Heilige Geest!

Pastoor John van de Laar.

Projectleidster Ingrid van Meer.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *