Vanwege de uitvaart van pastoor Inno Ponsioen geen openbare viering a.s. zondag!!

Vanwege de uitvaart van pastoor Ponsioen die zal plaatsvinden op zondag 28 november as. om 10.30 uur vanuit de Sint Petruskerk, komt de reguliere Eucharistieviering te vervallen. De kerk zal dus niet geopend zijn voor openbaar kerkbezoek op deze zondag aangezien de uitvaart in zeer besloten kring wordt gehouden vanwege de huidige maatregelen i.v.m. het virus.

Deze besloten eucharistieviering wordt live uitgezonden, via internet op  ww.kerkomroep.nl. en tevens rechtstreeks via Landerd TV op de kanalen:

Ziggo:    kanaal 44 digitaal

Trined:  kanaal: 515

KPN – Telfort – XS4all: kanaal 1330

Tele-2:    kanaal 828

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *