Maatregelen i.v.m. Coronaverspreiding in onze parochie

In aansluiting op eerdere maatregelen rond de corona-crisis zal het Parochiecentrum (PC) tot nader order in zijn geheel gesloten zijn. Concreet betekent dit dat alle medewerkers/medewerksters van het Parochiecentrum vanaf 24 maart thuis zullen werken.

De aan info@parochiesintpetrus.nl gerichte e-mail wordt vanaf huis door een van de medewerksters gelezen en indien noodzakelijk beantwoord of doorgestuurd;

  1. De telefoon 0413 – 263 154 is doorgeschakeld naar de telefoon van pastoor Van de Laar; spoedeisende meldingen en aanvragen m.b.t. uitvaarten, ziekenzalvingen e.d. worden hiervandaan in behandeling genomen en gecoördineerd;
  2. Voor de binnenkomende post zal worden gezorgd.

Wij hopen en bidden dat deze maatregelen zo snel mogelijk opgeheven kunnen worden na de beteugeling van het corona-virus.

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *