Communie en H. Vormsel verschoven naar september 2020

 

Ook de communie- en vormselvoorbereiding moet worden stopgezet n.a.v. de regels opgelegd door onze regering. 30 Aug zullen de gezinnen die zich nu voorbereiden worden uitgenodigd voor een bijeenkomst en zullen via de nieuwsbrief worden geïnformeerd. Het nieuwe seizoen zal starten op zaterdag 26 september.

Inschrijfavonden nieuwe seizoen verplaatst naar 1 en 3 september

De eerder geplande data om te kunnen inschrijven worden verplaatst. Beide avonden bevatten dezelfde informatie en vangen aan om 19.30 uur tot 20.30 uur. Locatie Parochiecentrum aan de Kerkstraat 25 te Uden

Voor alle vragen over de sacramenten voorbereiding kunt  u contact opnemen met:

Ingrid v Meer 06.12867084

Eén antwoord op “Communie en H. Vormsel verschoven naar september 2020”

  1. Hoi Ingrid met mama van Olga10, Guus 8. Heb je al de programna van communie e vormsel? Groetjes Monica

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *