Pater Louis Kessels blijft voorgoed in Uden als assistent binnen onze Sint Petrus parochie.

 

Collega pater Louis Kessels zal (na een korte onderbreking van afwezigheid van 13 oktober tot begin november) voorgoed als assistent verbonden blijven aan onze Sint Petrus parochie. Ik ben als pastoor bijzonder blij met dit besluit. We kennen elkaar al lang en weten dat we sámen staan voor een gastvrije, open en missionaire kerk. Dit betekent ook een zekere garantie voor de kerkdiensten op alle locaties en brengt rust en stabiliteit. Die rust en stabiliteit zijn goed voor een parochie, zo leert mijn ervaring.

Met veel groeten vanuit de pastorie van Uden,

2 antwoorden op “Pater Louis Kessels blijft voorgoed in Uden als assistent binnen onze Sint Petrus parochie.”

  1. Dag Gemma,
   Op onze site staat het telefoonnummer van onze pastoor die hem iedere dag ontmoet.
   Die kun je het beste bellen;ik betwijfel of pater Kessels een eigen telefoon heeft.
   Gr. Mari Verkuijlen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *