Communie en vormselgroep bouwen mee aan een toiletgroep in Ghana!!

Op zondag 8 okt is het best spannend voor de kinderen uit groep 7, die verbonden zijn aan Petrus 2.0. In de tijd dat hun broers en zussen zich voorbereiden op de communie of het vormsel komen zij ook bij elkaar om samen te praten over Jezus en over wat Hij van ons verwacht. Om echt iets tastbaars te kunnen doen hebben zij het Advents- en Vastenactie project gekozen. En passend bij de naam Petrus 2.0 geven zij ook op een vernieuwde manier hier invulling aan. De kinderen uit groep 7 gaan live skypen met Ghana. Het spannende is of het gaat lukken om live contact te krijgen met de kinderen van de zondagsschool aldaar. Zou het internet daar ter plaatsen sterk genoeg zijn. En hoe gaat het met het Engels van de kinderen hier en daar? Gelukkig zijn ze goed voorbereid met vragen over de kinderen en de school waar het toilet en de waterputten dienen te komen. Het contact gaat onze kinderen vast helpen om de actie hier goed neer te zetten. We houden u op de hoogte!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *