Te laat ! Of toch nog op tijd…

Hartelijk dank aan de mensen die mee willen denken over de toekomst van ons kerkgebouw.

Op 30 oktober gaan we met hen die zich voor de brainstorm avond hebben aangemeld ideeën generen om ons kerkgebouw te behouden voor de toekomst. Waarom hebben we Bob Hutten (eigenaar Hutten Catering Veghel) hiervoor uitgenodigd? In een eerder artikel hebben we al uitgelegd dat we onbewust geconditioneerd zijn af te zien van wat onbekend is en het bekende te willen behouden. Onbewuste conditionering is een proces dat vanzelf plaats vindt. Het is als een rat die je elke keer als je voer verstrekt eerst een belletje laat horen. Na een poosje kun je dan het belletje rinkelen en de rat loopt zonder het zelf in de gaten te hebben naar de voerbak. Daar willen we deze avond dus vanaf. Bob Hutten kan ons de inspiratie geven om buiten de bestaande kaders te kunnen denken. Zo kunnen er ideeën ontstaan die misschien niet logisch lijken maar wel heel realistisch kunnen zijn.

Om zo’n avond goed te organiseren en voor iedereen koffie en een drankje te regelen is het nodig dat we weten hoeveel mensen er komen. Daarom heeft u zich op moeten geven. Blijkbaar zijn er mensen die dat niet goed begrepen hebben en toch naar deze avond willen komen. Daarvoor is het dus te laat…

Of nog net op tijd. We hebben nog een paar weken voor het 30 oktober is. Daarom hebben we de inschrijving een week verlengd tot 8 oktober. Stuur als je nog wilt deelnemen je naam en e-mailadres aan klankbordgroep.st.agatha@gmail.com

Wellicht tot ziens in Nia Domo,

Klankbordgroep Sint Agatha.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *