Zomer, tijd van loslaten!

De maanden van zomer en zon zijn weer aangebroken. Licht en warmte om van te genieten. dicht bij huis in ons eigen land, of avontuurlijk en ver weg, over de grens. Waar u ook bent of gaat, het is te hopen dat het een periode mag zijn om tot rust te komen. Even het werk laten liggen, de routine doorbreken en genieten.

De agenda leegmaken en de tijd nemen om vrij te zijn. Ons leven als Christen kent ook zo zijn eigen ritme. Momenten waarop we varen op routine en ons laten meedrijven op de golven van traditie, veilig in de rituelen en gebruiken van de Kerk. Op andere momenten beseffen we, als Christenen, pas echt in onze kracht te staan wanneer we uit die routine breken en Zijn leven in ons alle ruimte geven. Wanneer we durven varen op de Kracht van God die iedere gedoopte in zich heeft. Soms is het moeilijk voor een mens die diepte in zichzelf te ontdekken. Moge deze zomerperiode een kans zijn Gods leven te zien in de rust van de natuur, maar vooral ook in de Ander. Je zult zien, daar is nog geen eens veel oefening voor nodig. Want Gods leven zien in de mens die op je weg komt, is bij uitstek de manier om te ontdekken dat Hij leeft in jou. Open je hart voor wie de Heer op je weg zet, en wandel de zomer in met Hem, dan kom je altijd veilig thuis!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *