In dankbare herinnering aan Willy van den Bogaart:

Maandag 31 oktober namen we, tijdens een drukke uitvaart, afscheid van Willy van den Bogaart in de Sint Jacobus kerk te Zeeland.

Willy was in de coronatijd, samen met Mari Verkuijlen, bijzonder actief, vele zondagen lang, om de Eucharistieviering uit te zenden vanuit de Sint Petrus kerk in Uden. Dat deden ze samen, trouw, secuur en nauwgezet. Dankzij deze uitzendingen vonden heel veel mensen steun en houvast in een, voor velen, eenzame en lastige tijd. We zijn, als parochie, Willy dan ook veel dank verschuldigd! En ofschoon hij toen al ziek was, waar hij zelden over sprak, gaf hij zijn beste krachten.

Willy is 66 jaar geworden. Moge hij thuis zijn bij God!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *