Hoge energiekosten


Zoals iedereen worden ook onze kerken getroffen door de hoge energiekosten.
Het parochiebestuur dient in deze haar verantwoordelijkheid te nemen, zoals iedereen, om te kijken waar we verantwoord kunnen besparen. En we willen dat we niemand “echt in de
kou” zetten. De thermostaat in onze kerken zal dus wat naar beneden gaan. We hebben immers allemaal warme kleren voor handen!

Verder gaat de thermostaat ook in het parochiecentrum en de pastorie naar beneden! Zo hopen wij verantwoord energie te besparen en u enigszins aangenaam te kunnen ontvangen. Wij rekenen van harte op uw begrip. (De kerkdeur van de Sint Petrus kerk in Uden is open op weekdagen van 9.00u tot 19.30u, vaak oogt de deur dicht i.v.m. de kou, maar is wel van het slot).
Het parochiebestuur.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *