Bedevaart naar Kevelaer op zaterdag 3 september 2022.

Beste pelgrim(s),

Na 2 coronajaren waarin onze bedevaart naar Kevelaer helaas niet mogelijk was, pakken we de draad weer op. Op zaterdag 3 september 2022 zullen we met de broederschappen Ravenstein, Oss en Veghel -allen met omgeving- naar de Troosteres der Bedroefden in Kevelaer pelgrimeren. Evenals vorige jaren hopen we weer met veel pelgrims te mogen gaan. Het motto voor de bedevaart 2022 luidt:

”Hemel + Aarde aanraken”

Heel bewust zijn deze twee tegenstellingen door het kruis met elkaar verbonden. Niet toevallig is dit kruis ook als “plusteken” te lezen of omgekeerd. Een bedevaart naar Kevelaer kan zo een ervaring worden. Wij, met alles wat op de aarde ons verbindt, worden ineens met de hemel in contact gebracht. Opeens zijn ze dan met elkaar verbonden: de voeten staan op de “bodem van de feiten”, die er ook in 2022 er nog allesbehalve normaal uitzien. Het hoofd houden wij pelgrims opgericht en wijst naar de hemel. Dat is toch een PLUS? Wie opstaat heeft al de eerste stap gezet. Nieuwe en Hemelse perspectieven worden zichtbaar, ondank alles! Het programma ziet er als volgt uit:

Rond 8.00 uur vertrek per touringcar vanuit de diverse opstapplaatsen naar Kevelaer

10.15 uur Opening van de bedevaart in de Pax Christiekapel

11.30 uur Plechtige Eucharistieviering in Basiliek

15.00 uur Grote/kleine kruisweg

17.00 uur Plechtig Lof in de Pax Christiekapel

17.30 uur Vertrek vanuit Kevelaer terug naar de diverse opstapplaatsen

U kunt zich voor de bedevaart opgeven op het Parochie Centrum in Uden of bij diaken Henk van Thiel in Boekel

De kosten voor deze bedevaart bedragen € 20,00 per persoon, kinderen tot en met 12 jaar betalen € 10,00.

Graag betalen betalen bij het opgeven.

We hopen dit jaar met veel pelgrims naar Kevelaer te mogen pelgrimeren.

Voor meer informatie kunt u bellen naar:

Diaken Henk van Thiel tel: 06-50476049 of Dorothé Driessen tel: 06-43405509

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *