Ujes Petrusbitter, Bittere noodzaak! 

Ujes Petrusbitter,  Bittere noodzaak! 

Samen met Wijnhuis Uden heeft Stichting Vrienden van de Petrus een kruidenbitter geselecteerd en samengesteld. Verpakt een klassieke 0,70 liter aardenwerken kruik en een schitterend etiket met daarop de “Ujese Petrus” prominent aanwezig.

De opbrengst van de verkoop gaat volledig naar de stichting Vrienden van de Petrus die zich ten doel stelt gelden in te zamelen voor bijzondere restauratieprojecten voor het behoud van onze prachtige Petruskerk voor het nageslacht.

In de skyline van ons mooie Uden staat sinds 1890 de monumentale St. Petrus kerk. Dit schitterende bouwwerk, een religieus en cultureel erfgoed, is daarin een markante verschijning waardoor men Uden niet ongezien passeert. Dit bijzondere gebouw, ontworpen door C. Weber, is één van de mooiste koepelkerken van Nederland en verweven met de geschiedenis van Uden.

Verkrijgbaar bij het Wijnhuis Uden,  en te bestellen via het parochiecentrum voor €12,99 per kruik

Een heerlijk kruidenbitter om zelf te drinken of om cadeau te doen, een origineel Udens geschenk !

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *