Beste parochianen, Pastoor John van de Laar is acuut opgenomen op het IC van het ziekenhuis Bernhoven vanwege corona en een longontsteking. Hij heeft het sacrament der zieken ontvangen ter bemoediging en kracht. Bezoek is niet mogelijk maar uw gebed des te meer. Pastoor van de Laar is gevaccineerd en is altijd zorgvuldig omgegaan met de coronaregels. Hij heeft de kerk in Zeeland dit jaar zelfs een aantal keer beschikbaar gesteld voor vaccinatie. Het parochiebestuur

Eén antwoord op “Beste parochianen, Pastoor John van de Laar is acuut opgenomen op het IC van het ziekenhuis Bernhoven vanwege corona en een longontsteking. Hij heeft het sacrament der zieken ontvangen ter bemoediging en kracht. Bezoek is niet mogelijk maar uw gebed des te meer. Pastoor van de Laar is gevaccineerd en is altijd zorgvuldig omgegaan met de coronaregels. Hij heeft de kerk in Zeeland dit jaar zelfs een aantal keer beschikbaar gesteld voor vaccinatie. Het parochiebestuur”

  1. Beste John, heel veel sterkte en kracht toegewenst voor in je gezondheid!! Ik denk aan je in mijn gebeden bij Onze Lieve Vrouwe van Ommel, de Troosteres in elke Nood. kapelaan Harold van Overbeek

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *