De opleving van Corona vraagt onze aandacht ook binnen de kerken.

Het zal duidelijk zijn dat ook de kerken meewerken om Corona in te perken. De kerkregelaars zijn daarvoor u ten dienste. Dit betekent concreet: graag de handen desinfecteren bij binnenkomst. De kaartjes: welkom in Gods Huis liggen nog steeds op de banken: dit vanwege het dringende advies van de overheid de anderhalve meter afstand zoveel mogelijk in acht te nemen. De communie-uitreiking zetten we vooralsnog door met het mondkapje, bovendien wordt er niets gezegd en is het contactmoment extreem kort. Bij het uitgeleide zijn alle deuren open. Door u zo, door onze kerkregelaars van dienst te zijn, kunnen wij u blijvend veilig en gastvrij ontvangen.

We hoeven niet bang te zijn, wél voorzichtig!

Pastoor John van de Laar.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *