Voorbereiding op de eerste Heilige Communie of het Heilig Vormsel.

Communie en Vormselwerkgroep Petrus 2.0 

Belangrijk voor de ouders van kinderen die zich komend seizoen  willen voorbereiden op de eerste Heilige Communie of het Heilig Vormsel.

Op dinsdag 15 juni en donderdag 17 juni zullen we, online, twee identieke informatieavonden verzorgen m.b.t. het nieuwe voorbereidingsjaar. Beide starten om 20.00 uur en duren tot uiterlijk 21.00 uur.

Deelnemen aan deze avond kan door uw emailadres, naam ouder en naam betreffende kind te mailen naar annelies2@petrus2puntnul.nl

U ontvangt dan van ons een bevestiging, een link om deel te kunnen nemen via Microsoft Teams, en een inschrijfformulier. Het nieuwe seizoen start op zaterdag 25 september 15.30 uur. Verdere informatie wordt u verstrekt tijdens de infoavond. We heten u van harte welkom!

Namens team Petrus 2.0,

Pastoor John en Ingrid v Meer

Info: 0612867084

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *