Wie heeft er nog oude foto’s van het interieur van de kapel van de zusters Birgittinessen?

 

Bij de restauratie van de kapel van de zusters Birgittinessen in 1980 werd het interieur nogal rücksichtslos met grijze verf overgeschilderd. Bij de nu ophanden zijnde restauratie van het interieur zal getracht worden iets van de oude muurschilderingen in hun oude luister te herstellen. Men zoekt nu mensen die misschien nog oude foto’s van het interieur van de kapel van voor 1980 in hun bezit hebben om een idee te krijgen hoe het er vroeger uitzag. Mensen die oude foto’s van de kapel hebben kunnen zich via e-mail melden bij Marc van den Brand (marc@vandenbrand.com).

Namens de zusters, bedankt voor uw medewerking,

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *