Zondag 17 januari Dag van het Jodendom in de R.-K. Kerk

Zondag 17 januari viert de R.-K. Kerk de Dag van het Jodendom 2021. Centraal op deze dag staat dit keer de plaats van samenkomst rondom het Woord van God in kerk en synagoge. Het videokanaal van de Nederlandse Bisschoppenconferentie, katholiekleven.nl, interviewde onder anderen rabbijn Menno ten Brink over de synagoge van Amsterdam.

Ten Brink is rabbijn van de Liberaal Joodse Gemeente Amsterdam. Hij vertelt over de synagoge als huis van gebed, huis van leren en huis van samenkomst. Op zijn beurt vertelt Paul Zondag van de rooms-katholieke Petrus en Pauluskerk kerk in Maassluis in de video over het kerkgebouw. Kijk de video op www.katholiekleven.nl

Initiatief

De Dag van het Jodendom is een initiatief van de Nederlandse Bisschoppenconferentie en wordt inhoudelijk ondersteund door de Katholieke Raad voor het Jodendom. Kijk voor meer informatie ook op dagvanhetjodendom.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *