Petruswijn weer verkrijgbaar

In de skyline van ons mooie Uden staat sinds 1890 de monumentale St. Petrus kerk. Dit schitterende bouwwerk, een religieus en cultureel erfgoed, is daarin een markante verschijning waardoor men Uden niet ongezien passeert.

Om dit prachtige gebouw in stand te houden voor het nageslacht is de Stichting Vrienden van de Petrus in het leven geroepen, die geld inzamelt voor speciale restauratieprojecten. Door het grote succes van deze actie en de doorlopende vraag naar deze wijn wordt de actie herhaald.  De rode en witte wijn  is  verkrijgbaar bij het Wijnhuis Uden; per verkochte fles gaat € 1,- naar de kas van de Stichting Vrienden van de Petrus.

Voor onze vrienden hebben we een kleine partij gereserveerd, die we verkopen in het Parochiecentrum, alle werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur.

Een mooie wijn om zelf te drinken of om cadeau te doen , een origineel Udens geschenk !

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *