Extra bericht van pastoor John van de Laar

EXTRA BERICHT:

Vanwege de begrijpelijke strikte richtlijnen van de bisschoppen om in het weekend tot 31 maart géén publieke vieringen te verzorgen, én om parochianen tóch in de gelegenheid te stellen de “zondag te vieren” zal op de zondagen van 15, 22, 29 maart om 10.30u de Eucharistieviering worden uitgezonden vanuit de dag-kapel van de Sint Petrus kerk in Uden. 

Via de website van de parochie: www. parochiesintpetrus.nl, gaande naar actueel, naar kerkomroep, dan kunt u de viering thuis live volgen. We proberen zo samen te vieren en te bidden in héél onzekere tijden. U bent van harte welkom om met ons op deze wijze verbonden te zijn.

Pastoor John van de Laar

2 antwoorden op “Extra bericht van pastoor John van de Laar”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *