Belangrijk: afgelastingen i.v.m. Coronavirus !!

Vastenmaaltijd en Vrijwilligers-dank-brunch uitgesteld.


Het bisdom had al maatregelen afgekondigd, zoals: geen communie op de tong, geen vredeswens met handdruk, geen gebruik van wijwater. Op 10 maart zijn in de provincie Brabant meerdere maatregelen afgekondigd. Naast de afgelasting van grote evenementen was er sprake van zo min mogelijk aangaan van sociale contacten gedurende 7 dagen.
Er is daarom besloten om de vastenmaaltijd van 16 maart af te gelasten. In plaats daarvan zal een ‘Goede Doelen Maaltijd’ worden georganiseerd op een nader te bepalen tijdstip die ten goede zal komen aan hetzelfde goede doel als de Vastenmaaltijd.
De Vrijwilligers-dank-brunch van 22 maart wordt uitgesteld tot een nader te bepalen tijdstip.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *