Open kerk

In de skyline van ons mooie Uden staat sinds 1890 de monumentale St. Petrus kerk. Dit schitterende bouwwerk, een religieus en cultureel erfgoed, is daarin een markante verschijning waardoor men Uden niet ongezien passeert.

Dit bijzondere gebouw, ontworpen door C. Weber, is één van de mooiste koepelkerken van Nederland en verweven met de geschiedenis van Uden. Om eenieder in de gelegenheid te stellen dit prachtige monument te bewonderen is de kerk open op de zaterdagmiddagen in de vakantieperiode van mei tot en met augustus; openingstijden van 13.00 uur tot 17.00 uur. Er zijn natuurlijk vrijwilligers aanwezig om uw vragen te beantwoorden en u van documentatie te voorzien.

U bent van harte welkom !

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *