Venhorst even “Centrum van Europa”

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 oktober aanstaande zijn Venhorst en de omgeving daarvan even het ‘centrum van Europa’. Die dagen wordt namelijk het ‘European Rural Parliament’ georganiseerd:

Vertegenwoordigers van 150 miljoen inwoners van plattelandsgemeenten en bestuurders uit heel Europa bespreken tijdens deze dagen thema’s waar plattelandsgemeenten en kleine kernen mee geconfronteerd worden. Denk daarbij aan thema’s als; water en klimaatadaptatie, bewonersparticipatie, economie, krimp, vergrijzing, zorg, onderwijs, leegkomend vastgoed en andere.
Of het ermee te maken heeft is onze redactie niet bekend, maar de kerk van Venhorst heeft deze week ook een nieuw uurwerk gekregen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *