Petrus 2.0 volop actief in december

Tijdens de Are You Ready dag van 17 december zullen onze vormelingen en de kinderen uit groep 7 zich bezig houden met Godsbeelden, zonde en verlossing en de heilige Geest, onze tieners gaan de verdieping in met het thema: “Behold, I stand at the door”. Het team van Petrus 2.0 begeleidt deze dag samen met het team van de KCV uit Helmond. 18 December is de volgende Peuter- kleuterviering. Om 11.45 uur zijn onze jongste parochianen met hun (groot)ouders en hun broertjes en zusjes heel welkom. Samen met Diederik luisteren we naar het kerstverhaal, zingen we de bekende liedjes en iedereen wordt uitgenodigd om een ster te maken ( 10 cm breed) om in de kerstboom te hangen. Een mooie wens of tekening maakt de ster nog mooier! Op 19 december verwelkomen we de Camelot. Verdeeld over 4 groepen zullen we speuren, lezen, zingen en bovenal elkaar ontmoeten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *